Zpátky do školy

Konec léta už se blíží a tak nám nastává čas, kdy musíme naše děti připravit do školních lavic. Děti rády dostávají dárky a jistá motivace určitě pomůže s hladší přípravou.

Magnetické tabule

Připravte sobě i svým dětem doma tabuli, na kterou si můžete uspořádávat připnout rozvrh, úkoly, poznámky nebo třeba fotky z prázdnin.

Magnetickou tabuli můžete neustále uspořádávat, takže se nikdy neomrzí a důležité věci budete mít vždy před očima a na nic už nezapomenete ani vy, ani vaše děti.

 blank

Tužkovník

Také se často rozčilujete, že mají děti na stole nepořádek? Všude se povalují tužky, fixy nebo pastelky?

Během psaní úkolů, kreslení si nebo psaní už nebudou mít děti na stole nepořádek. Na míru vám můžeme namalovat a popsat tužkovníky. Máme mnoho barev a vzorů, které si zamilují všechny děti. Navíc vypadají krásně a hodí se do každého pokoje.

blank blank

Láhve do školy

Chcete, aby vaše děti měly svou vlastní láhev, kterou už neztratí a bude se jim líbit?

Nechte jim vyrobit jejich osobní láhev se jménem, vlastní hláškou a obrázkem. Ratolesti pak zaručeně láhev nikde neztratí. Navíc díky praktické skobě si ji mohou připnout i na batoh. A co je ještě lepší, není plastová, ale kovová, takže se zároveň mohou učit ekologii a šetřit tak planetu.

blank blank

Stojánky na vzkazy

Stalo se vám někdy, že jste měli na mysli nějakou myšlenku nebo úkol pro vaše děti a neměli ji kam rychle napsat, tak aby ji děti vždy našly?

Pořiďte si stojánky na vzkazy, které můžete v případě potřeby vyndat ze šuplíku a na kousek papíru napsat úkol a dát je vašemu školákovi na viditelné místo, tak aby na úkol nezapomněl. Jak jednoduché, ale přesto účinné.

Také si můžete psát radostné zprávy, anebo motivující vzkazy, prostě co vás jen napadne.

blank blank

Napsat komentář

Item added to cart.
0 items -