Letní tipy z My Prague

Léto pomalu končí, ale stále je možnost objednat zajímavé letní i podzimní výrobky!

Fotoalbum

Každé léto vám určitě vznikne hromada fotek. Z dovolené v zahraničí, z odpočinku s rodinou nebo z letních akcí s přáteli. Co s těmi fotky poté děláte?
Z řad našich zákazníků víme, že je většina z nás nechá ležet v telefonu nebo v počítači, případně vyvěsí na sociální sítě. Napadlo vás někdy je zase uspořádat do fotoalba, jako bonus do krásného a ručně malovaného, jako za starých časů?

Během lepení a popisování fotek si zaručeně odpočinete a navíc bude výsledkem fotoalbum, ke kterému se budete rádi vracet. U nás si můžete fotoalbum nechat navíc ještě popsat vaším vlastním textem nebo nechat ozdobit na míru.

Cestovní láhev

Trávíte hodně času venku na zahradě, po výletech nebo třeba i na kolech? Nechystají se ještě vaše děti na tábor nebo už jim vybavujete školní batoh?

Všichni si u nás přijdou na své a ocení praktické cestovní láhve, které jsou kovové a tak zároveň šetří svět od plastu. Jako bonus si je můžete nechat popsat jménem nebo přezdívkou, tak aby vám ji nikdo nevzal a vy měli tak tento jedinečný kousek pro sebe nebo svou ratolest.

Zahradní nábytek pro děti

Pokud jej ještě nemáte, tak určitě neváhejte! Máme pro vás připravený krásný nábytek pro děti, který můžete využít jak na zahradě během léta a prázdnin, tak po celý rok doma v dětském pokoji, kuchyni nebo obýváku.

Tento originální barevný stůl s obrázky udělá radost hlavně dětem, naučí se stolování a zároveň získají nový pracovní prostor, který snadno využijete při jejich hrách.

Přejeme Vám krásný zbytek léta a návrat do školy!
My Prague

Napsat komentář

Item added to cart.
0 items -