Co dělat s fotkami z dovolené?

Vrátili jste se z dovolené v Řecku, Chorvatsku či od Máchova jezera a přivezli jste si hromadu fotek? Jak fotografie zpracovat, aby nezapadly do věčných lovišť někde v počítači? Přinášíme několik tipů.

1. PROBERTE

Hned po návratu si k fotkám sedněte a za jedno odpoledne je proberte. Snažte se zanechat z každého místa fotek jenom pár, aby vám potom při vyprávění neusínaly návštěvy. Dívat se, kde druzí byli, je sice zábavné, ale pokud musíte „povinně“ prohlédnout 2000 skoro stejných fotek, už to své kouzlo ztrácí.

2. POJMENUJTE

Pojmenujte složku s fotkami datem na začátku. Bude se vám pak lépe vyhledávat – osvědčil se nám tento formát: ROK-MĚSÍC-DEN-MÍSTO.

fotoalbum-modre

3. VYVOLEJTE

Vyberte pár fotek (10-20), které si z dovolené necháte vyvolat. Když si je potom nalepíte do fotoalba a doplníte popisky, budete mít vždy co prohlížet večer s rodinou. Inspirujte se naším fotoalbem MOJE DOVOLENÁ, ve kterém je prostor na všechny zážitky. Na desky umíme cokoliv připsat – třeba zemi, po které jste cestovali.

fotoramecek-modry

4. RÁMEČKUJTE

Není nic krásnějšího, než se obklopovat fotkami svých blízkých. Dejte si do rámečku rodinnou fotku z dovolené nebo věnujte fotografii v rámečku svým rodičům. Bude to pro ně skvělý dárek na Vánoce. Podívejte se do naší nabídky malovaných rámečků. Nabízíme také popisek na míru.

Napsat komentář

Item added to cart.
0 items -