5 tipů na originální dárek

1. dárek: Hrníčkové bylinky

  • Skvělým multifunkčním dárkem bude hrneček jako květináč na bylinky. Takový dárek každý využije. O bylinky může obdarovaný nadále pečovat, anebo je rovnou spotřebovat do jídla. Když si vybere tu druhou možnost, nebo zahradničení není jeho silná stránka a bylinky zahynou, zůstane mu stále na památku hrneček. Hrnečky mohou mít na sobě namalovanou danou bylinku nebo jméno obdarovaného.
  • Druhá možnost je do hrnečku zasadit bylinky přímo od semínka. K tomu je skvělá jakákoliv bylinka (petrželka, koriandr, bazalka, oregano). Řeřicha bude správná volba pro nedočkavce. Nezapomeňte hrneček ozdobit cedulkou s názvem bylinky či věnováním. Pro čerstvé rodiče může být příhodná cedulka: „Ať rostou!“
  • Bylinka v hrníčku může stejně dobře posloužit také jako dekorace. Hrníček zapadne do kuchyňského stylu. Navíc je to ideální možnost, jak znovu využít staré nepoužívané nádobí. A kdo by nechtěl mít kuchyň provoněnou bazalkou, majoránkou či rozmarýnem!

2. dárek: Krabice na kapesníky

  • Bez kapesníků se obejdeme těžko. Ozdobný obal do koupelny či kuchyně dělá divy.

krabice-na-kapesniky

3. dárek: Ručně malovaný rámeček se společnou fotkou z výletu

  • Udělejte si s hostitelem společnou fotku z vaší návštěvy. Fotky se dají vytisknout na počkání a nebo je pošlete za týden jako celý hotový dárek poštou.

ramecek-na-foto

4. dárek: Stojánek na vzkazy

  • Nechal vám váš hostitel klíče, protože musí brzo do práce a odcházíte později než on? Nechejte mu na stole stojánek na vzkazy – třeba se vzkazem: Děkuji! Až se z práce vrátí, udělá mu to jistě radost. Do dalších zoubků připevněte třeba poukaz na večeři v restauraci, nějakou mňamku nebo jen ozdůbku.stojanek-na-vzkazy

5. dárek: Jojo pro děti

  • Jdete na návštěvu k rodině s dětmi? Pořiďte jim nějakou drobnost. Dneska ne všichni rodiče rádi vidí dávat svým dětem sladkosti, ale takové dřevěné jojo neurazí.

jojo-pro-deti

Napsat komentář

Item added to cart.
0 items -